MARKETPLACE ADMINISTRAVIMAS

MARKETPLACE ADMINISTRAVIMAS

Kodėl verta pradėti prekybą internetinėse prekyvietėse?

Internetinės prekyvietės yra itin populiarūs pirkimo kanalai visame pasaulyje, suteikiantys terpę internetiniams pardavėjams pasiekti klientų bazę visapusiškai pasiruošusius pirkti.

Kiekviena internetinė prekyvietė turi savo unikalius reikalavimus, kategorijas, mokesčius ir auditorijas. Svarbu suprasti skirtingas pardavimo strategijas kiekvienoje rinkoje, kurios turi didžiausią potencialą konkretiems produktams ir ko reikia norint užtikrinti sėkmingą prekybą.

Mūsų paslaugos

Paskyros sukūrimas

Problemos kylančios atidarant pardavėjo paskyra su mumis niekada nebus problemos. Nedelsdami jas išspręsime ir padėsime sutvarkyti visus paskyros registravimo ypatumus.

Optimizavimas paieškos sistemoms

Žinome, kokie svarbūs raktiniai žodžiai yra gerinant Jūsų prekės ženklo matomumą. Štai kodėl mes stengiamės naudoti tik pačius pelningiausius Jūsų produktui, įskaitant ilgalaikius, didelės apimties raktinius žodžius.

Produktų optimizavimas

Optimizuodami Jūsų produktų puslapius maksimaliai padidiname raktinių žodžių reitingą. Mūsų SEO įgūdžiai leidžia efektyviai juos panaudoti jūsų puslapių konversijų rodikliams didinti ir palaikyti.

Produktų valdymas

Pasirūpinsime visais procesais susijusiais su Jūsų produktų įkėlimu, nuo jų įtraukimo į konkrečią kategoriją iki konkrečios informacijos, pvz., SKU, turinio, paieškos terminų, atributų ir kt., pridėjimo.

Reklaminės kampanijos

Sukursime Jums reklaminės kampanijos strategiją, paruošime jai turinį ir administruosime, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai.

Reikia pagalbos prekiaujant internetinėse prekyvietėse? PABENDRAUKIM!

Nesat tikri dėl savo poreikių? PABENDRAUKIM!