INTERNETINĖS SVETAINĖS

INTERNETINĖS SVETAINĖS

Kodėl reikalingos internetinės svetainės?

Svetainė yra Jūsų įmonės ar organizacijos veidas skaitmeniame pasaulyje. Jos sėkmė priklauso nuo jos vaizdo, turinio ir struktūros kokybės.

Patrauklios svetainės sukūrimas padės pasiekti pagrindinius Jūsų verslo tikslus: naujų klientų pritraukimą, santykių su esamais klientais plėtojimą, profesionalios įmonės įvaizdžio projektavimą, SEO pozicijų tobulinimą ir sėkmingą Jūsų įmonės pristatymą. Siūlome pritaikytus IT sprendimus su unikaliu UX/UI dizainu WordPress platformoje.

Elektroninės parduotuvės

Interneto svetainės kūrimas – kelias į verslo plėtrą

Neabejotinai, profesionaliai sukurtos interneto svetainės mūsų technologijų amžiuje užima vieną svarbiausių vaidmenų verslo plėtroje. Žmonės, kurie naudojasi internetu, kasdien ieško prekių, paslaugų ir informacijos apie Jūsų įmonę naudodamiesi paieškos sistemų tinklalapiais.

Todėl patrauklios, šiuolaikiškos, patogios ir lengvai valdomos svetainės kūrimas yra svarbus siekiant, kad potencialus klientas pasirinktų būtent Jūsų prekę ar paslaugą. Kokybiškos ir patogios interneto svetainės kūrimas – tai kelias į Jūsų verslo plėtrą ir sėkmę!

Individualiai pritaikytas interneto svetainių kūrimas

Kuriame individualiai Jūsų įmonei pritaikytas svetaines, atsižvelgdami į Jūsų idėjas bei verslo koncepciją. Mūsų darbo privalumai:

> Unikalus, prisitaikantis ir optimizuotas dizainas
> Greitai užkraunami, draugiški SEO, optimalios HTML struktūros ir paprasti turinio valdymo puslapiai
> Įvairios sistemų integracijos – mokėjimų sistemos, ERP sistemos, API rinkodaros ir kitos sistemų integracijos.

internetinės svetainės

Interneto svetainės kūrimo etapai

Svetainės kūrimas yra gana sudėtingas procesas, todėl kurdami svetainę laikomės griežtos sekos.

1

Rinkos analizė

Šiame etape analizuojame rinką, Jūsų konkurentus, raktinius žodžius. Remdamiesi surinktais duomenimis kursime būsimą interneto svetainę.

2

Unikalaus svetainės šablono kūrimas

Sukuriame Jūsų būsimos svetainės šablono juodraštį, kad turėtume būsimo projekto idėją. Turint šabloną galima greitai atlikti dizaino pakeitimus (pavyzdžiui, pakeisti mygtuko spalvą).

3

Programavimas

Į sukurtą šabloną įdedame „gyvybės“ ir paverčiame jį kodu. Galutinis rezultatas yra aukštos kokybės, optimizuotas ir pritaikomas bet kuriam įrenginiui.

4

Testavimas

Mes tikriname svetainę dėl galimų klaidų, imituodami svetainės vartotojų veiksmus.

5

Svetainė paruošta

Mūsų sukurtai svetainei nereikės pertvarkymo vėlesniuose etapuose, ji yra paruošta plėtrai. Ar norėsite internetinės parduotuvės, CRM sistemos, prekyvietės ar dar ko nors? Be problemų įdiegsime norimas funkcijas ant jau esamos ir patikimos bazės.

Reikia svetainės? PABENDRAUKIM!

Nesat tikri dėl savo poreikių? PABENDRAUKIM!