ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS

Kodėl reikalingos elektroninės parduotuvės?

Kiekvienas savo greitame gyvenime vertina greitą ir patogų apsipirkimą internetu. Porą paspaudimų ir reikiama prekė pristatoma iki Jūsų durų vos per kelias dienas. Kokybiška internetinė parduotuvė padės ne tik sėkmingai parduoti Jūsų prekes internetu, bet ir sustiprins Jūsų įmonės pozicijas rinkoje, skatins jos pripažinimą bei pasitarnaus kaip puiki rinkodaros priemonė.

Internetinės parduotuvės kūrimas ir elektroninės prekybos sistemos kūrimas naudojant individualius IT sprendimus užtikrina verslo tikslų pasiekimą, pardavimų apimčių, klientų lojalumo ir prekės ženklo pripažinimo gerinimą. Internetinės parduotuvės kūrimas yra viena paklausiausių elektroninės prekybos paslaugų šiuolaikiniame pasaulyje ir mes esame tam, kad padėtume Jums plėtoti Jūsų verslą.

Elektroninės parduotuvės

Internetinės parduotuvės kūrimas – kelias į verslo plėtrą

Pagrindiniai elektroninės prekybos tikslai – verslo veiklos plėtra, apyvartos didinimas, naujų ir lojalių klientų pritraukimas, konversijos, interneto svetainės lankomumo, SEO pozicijų gerinimas, pakartotinių pirkimų skatinimas, profesionalaus įmonės įvaizdžio formavimas ir konkurencinių rezultatų gerinimas.

Esame WooCommerce specialistai ir galime suteikti viską, ko reikia sėkmingai internetinei parduotuvei, nuo UX naudojimo iki integravimo su kitomis sistemomis.

Elektroninės parduotuvės kūrimo etapai

Elektroninės parduotuvės kūrimas yra gana sudėtingas procesas, todėl kurdami laikomės griežtos sekos.
Mūsų tikslas – sukurti Jūsų norus atitinkančią internetinę parduotuvę, kuri užtikrins Jums pelną. Internetinės parduotuvės kūrimas susideda iš kelių žingsnių:

1

Rinkos analizė

Šiame etape analizuojame rinką, Jūsų konkurentus, raktinius žodžius. Remdamiesi surinktais duomenimis kursime būsimą elektroninę parduotuvę.

2

Unikalaus svetainės šablono kūrimas

Sukuriame Jūsų būsimos internetinės parduotuvės šablono juodraštį, kad turėtume būsimo projekto idėją. Turint šabloną galima greitai atlikti dizaino pakeitimus (pavyzdžiui, pakeisti mygtuko spalvą).

3

Programavimas

Į sukurtą šabloną įdedame „gyvybės“ ir paverčiame jį kodu. Galutinis rezultatas yra aukštos kokybės, optimizuotas ir pritaikomas bet kuriam įrenginiui.

4

Testavimas

Mes tikriname internetinę parduotuvę dėl galimų klaidų, imituodami svetainės vartotojų veiksmus.

5

Elektroninė parduotuvė paruošta

Mūsų sukurta internetinė parduotuvė, bus tiksliai pritaikyta jūsų įmonės poreikiams – su unikaliu dizainu ir reikalingomis integracijomis.

Reikia elektroninės parduotuvės? PABENDRAUKIM!

Nesat tikri dėl savo poreikių? PABENDRAUKIM!